.همکاران گرامی، به دلیل شیوع ویروس کرونا سمینار برخورد با بیماران ترومایی به زمان دیگری موکول می شود. زمان جدید از طریق پیامک به اطلاع شما می رسد

خدمات مشاوره و سرمایه گذازی

اعضای محترم جامعه پزشکی به واسطه حساسیت کار طبابت زمان کافی برای بررسی فرصت های مختلف سرمایه گذاری و خرید سرمایه ای مناسب را ندارند لذا مجموعه دکترلند مشاوره در این موضوع را به خدمات خود اضافه کرده و با کمک متخصصین امر سعی دارد فرصت های مناسب سرمایه گذاری و یا خریدهای سرمایه ای را شناسایی و به اعضای جامعه پزشکی معرفی نماید.

مجموعه ویلایی Lux Village

در اولین گام از این خدمت جدید، با کمک متخصصین و بررسی دقیق موارد مشابه مجموعه ویلایی Lux Village واقع در کردان استان البرز مجموعه ای مناسب و با شرایط منحصر به فرد در منطقه کردان تشخیص داده شده و کار معرفی و فروش آن به اعضای جامعه پزشکی آغاز شد.

مشخصات کلی شهرک Lux Village

این شهرک ویلایی در زمینی به مساحت 56000 متر مربع احداث شده است. دورتادور زمین دیوار کشی انجام شده و خیابان کشی، جدول گذاری آن به انجام رسیده است. زمین به 49 قطعه حدود هزار متری تفکیک شده است. سر درب مجموعه ویلایی Lux Village ساخته شده و کلیه قطعات با کاشت درخت سرو طبری از هم جدا شده است.

مجوزهای هر قطعه

هر قطعه زمین تفکیک شده در شهرک دارای سند شش دانگ تک برگی می باشد. کلیه هزینه های مربوط به اخذ مجوز و تغییر کاربری به باغ شهر(باغ ویلا) انجام شده و پروانه ساخت تمام قطعات به اندازه ده درصد سطح اشغال زمین در قالب زیرزمین و دو طبقه روی آن از شهرداری کوهسار اخذ شده است. با پرداخت هزینه های مربوطه برای هر قطعه انشعاب آب و برق و گاز از سازمان های مربوطه دریافت شده است و در حال حاضر لوله کشی های مربوطه انجام شده و کنتورهای برق نیز نصب گردیده است. ضمنا هر واحد مجوز احداث استخر تفریحی از شهرداری کوهسار به حجم 70متر مکعب داراست.

مشاعات شهرک

2قطعه از 49قطعه موجود در شهرک برای مشاعات در نظر گرفته شده است. در یکی از دو قطعه مذکور زمین تنیس و زمین چند منظوره فوتبال، والیبال و بسکتبال احداث خواهد شد و یکی از دو قطعه به احداث محل اقامت نگهبان و باغبان، کارواش، سالن اجتماعات و جلسات و ... تخصیص خواهد یافت

شهرک دارای 4 حلقه چاه دارای سند می باشد که لوله کشی آبیاری قطعه ای از آنها برای آبیاری فضای سبز انجام شده و به هر قطعه یک انشعاب از این آب جهت آبیاری فضای سبز و استفاده در استخر اختصاص داده شده است.

انواع طرح های قابل اجرا

جهت حفظ زیبایی شهرک و عدم استفاده از معماری های غیرهمگون در ساخت واحدهای ویلایی با همکاری گروه مشاورین آرتابین و سایر همکاران فنی، 4طرح متفاوت برای ساخت ویلاها در نظر گرفته شده است.

شرایط فعلی شهرک

در حال حاضر 24 قطعه از قطعات موجود به اعضای جامعه پزشکی واگذار شده است. از این تعداد 9 قطعه پایان کار اسکلت بنا در مرحله دیوارچین و ادامه پروسه ساخت می باشد و 6 قطعه در مرحله گودبرداری برای شروع ساخت می باشند.

این مجموعه بی نظیر ویژه اعضای محترم جامعه پزشکی می باشد و شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و هماهنگی جهت بازدید از شهرک با شماره 09122571680 تماس حاصل فرمایید.

Made with by Dr Land IT Group 2016. All rights reserved.