.همکاران گرامی، به دلیل شیوع ویروس کرونا سمینار برخورد با بیماران ترومایی به زمان دیگری موکول می شود. زمان جدید از طریق پیامک به اطلاع شما می رسد

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان دکترلند جهت ارائه خدمات خاص برای اعضای جامعه پزشکی راه اندازی شده است. کلیه اعضای جامعه پزشکی (پزشکان، دندانپزشکان و داروسازان) می توانند با عضویت در این باشگاه از خدمات خاص آن بهره مند شوند. ما با تأسیس باشگاه مشتریان تلاش داریم از یکسو فرهیختگان جامعه پزشکی را در تأمین نیازهای خود از بهترین مراکز خدمات و محصولات در سراسر کشور با شرایط ویژه یاری کنیم و از سوی دیگر خدمات و محصولات پذیرندگان باشگاه را که همگی از برگزیدگان حوزه فعالیتی خود هستند به اعضای باشگاه معرفی کنیم.

کارت دکترلند

کارت دکترلند کارتی است بانکی که با همکاری مجموعه دکترلند، شرکت توسن و پست بانک ایران به نام اعضای باشگاه صادر شده و در اختیار آنها قرار می گیرد. دارندگان کارت می توانند علاوه بر انجام کلیه امور بانکی روزانه با این کارت از مزایای خاص آن در شبکه پذیرندگان باشگاه دکترلند بهره‌مند شوند.

مزایا و تسهیلات

با دریافت کارت باشگاه و انجام تراکنش مالی در شبکه پذیرندگان باشگاه دکترلند، درصدی از خرید اعضا به شکل نقدی به کارت آنها بازمیگردد. ضمنا استفاده از کارت و انجام تراکنش با آن باعث ایجاد و افزایش امتیاز اعضا خواهد شد. این امتیازها علاوه بر اینکه منجر به ارتقاء سطح کارت ها می شوند در سایت مجموعه دکترلند قابل خرج کردن و استفاده از خدمات و کالاهای ارائه شده در سایت می‌شود.

شبکه پذیرندگان

مجموعه ای از ارائه کنندگان خدمت و محصول هستند که خدمات و محصولات خود را با شرایط ویژه و خاص در اختیار اعضای جامعه پزشکی قرار می دهند. در این بخش سعی شده مجموعه هایی انتخاب شوند که در حوزه فعالیت خود از بهترین ها بوده و مطابق سلیقه اعضای جامعه پزشکی باشند. پذیرندگان باشگاه مشتریان دکترلند نه تنها از سوی مجموعه دکترلند به اعضا معرفی خواهند شد بلکه فضاهای تبلیغاتی مجموعه دکترلند با شرایط ویژه در اختیار این عزیزان جهت معرفی مجموعه های خود قرار خواهد گرفت.

جهت مشاهده پذیرندگان دکترلند اینجا کلیک کنید.

نحوه استفاده از کارت

کارت دکترلند دقیقا مشابه سایر کارت های بانکی بوده و استفاده از آن تفاوتی با سایر کارت ها ندارد. دارندگان کارت دارای یک رمز اول می باشند که برای خرید از دستگاه پوز و برداشت وجه از دستگاه خودپرداز (ATM) استفاده می شود و می توانند رمز دوم خود را جهت خرید اینترنتی فعال کنند. در خرید از پذیرندگان باشگاه نیاز به اقدام ویژه ای نیست فقط عضویت خود در باشگاه دکترلند را یادآور فرمایید.

پروفایل شخصی

اعضای باشگاه مشتریان دکترلند که اقدام به دریافت کارت کرده اند می توانند از طریق لینک زیر به صفحه پروفایل شخصی خود مراجعه کرده و تعداد تراکنش ها و اطلاعات هر تراکنش و میزان امتیاز و بازگشت نقدی خود و سایر اطلاعات مربوطه را مشاهده فرمایند.

Made with by Dr Land IT Group 2016. All rights reserved.