درباره ما

با گسترش فعالیت‌ها و تخصصی‌ شدن روزبه‌روز کارها و همچنین گسترش جمعیت جوامع، گروه‌هایی در قالب انجمن‌های تخصصی و کاری در زمینه‌های مختلف ایجاد شده و به فعالیت می‌پردازند. هرکدام از این گروه‌ها نیازهایی دارند که در بسیاری از مواقع، به‌دنبال یافتن پاسخ نیازهایشان در جوامع تخصصی خود می‌باشند. این گروه‌ها براساس تعاریفی با یکدیگر در ارتباط بوده و به تبادل اطلاعات، خدمات و انتقال دانش می‌پردازند. جامعه‌ي پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و رشد دانش و مهارت جامعه پزشكی در سالیان گذشته و توسعه مراکز علمی و دانشگاهی‌، تشكیل جامعه پزشكی پر تعداد و توانمند را موجب شده است.

حساسیت کار طبابت باعث شده که زمان، ارزشی دو چندان برای اعضای جامعه‌ی پزشكی پیدا کند. دغدغه‌های بی‌شمار پزشکان و زمان محدود این گروه، باعث شده تا جامعه پزشكی بیش از سایر حرفه‌های تخصصی، خود را نیازمند مجموعه‌هایی قابل اعتماد جهت برآورده کردن نیازمندی‌های خود بداند.

با آگاهی از این موضوع مهم، مجموعه‌ی دکترلند با هدف فراهم کردن امكانات مورد نیاز جهت تأمین نیازمندی‌های مختلف اعضای جامعه پزشكی تأسیس شد و شروع به کار کرد. این مجموعه با اجرای بررسی‌های گسترده، سعی در شناخت ظرفیت‌های موجود در جامعه داشته و ازطرفی با انجام مطالعات لازمه، نیازهای جامعه‌ي پزشکی را شناسایی کرده و در تلاش است تا آن‌ها را بر ظرفیت‌های موجود در جامعه منطبق سازد. در این مدت، دامنه‌ي فعالیت‌های این مجموعه بسیار گسترش یافته و تمامی این خدمات در بخش های مختلف وب سایت در دسترس می باشند.

ماموریت‌های ما در یک نگاه

حضور در کنار جامعه‌ی پزشکی و تامین نیازهای تخصصی و عمومی آن‌ها.

فراهم کردن شرایط و امکاناتی جهت تسهیل دریافت خدماتی در شان جامعه‌ي پزشکی کشور و کاهش دغدغه‌های آن‌ها.

دستیابی به موقعیتی منحصربه‌فرد در بین اعضای جامعه‌ي پزشکی به‌عنوان مرجعی قابل اعتماد برای مشاوره و دریافت خدمات.

کلیه‌ی اعضای جامعه‌ی پزشکی شامل همکاران پزشک، دندانپزشک و داروساز که ما خود را ملزم به ارتقا جایگاه اجتماعی ایشان می‌دانیم.

تسهیل در دریات خدمات عمومی به‌منظور استفاده‌ی جامعه‌ي پزشکی و ایجاد فرصت‌های ویژه‌ی تسهیلاتی مختص جامعه‌ي پزشکی مانند تسهیلات خاص پزشکی، بیمه‌ای، سرمایه‌گذاری و... .

تلاش در راستای بهبود و ارتقا روابط میان اعضای جامعه‌ي پزشکی، نهادهای مسئول و مردم.

انتقال آخرین یافته‌های علمی در قالب برگزاری دوره‌های بازآموزی، ساخت فیلم‌های آموزشی و... به‌منظور استفاده‌ي جامعه‌ي پزشکی.

پیش‌بینی نیازهای آتی اعضای جامعه‌ی پزشکی و تلاش در راستای ارائه‌ي راهکارهایی برای رفع آن‌ها.

Made with by Dr Land IT Group 2016. All rights reserved.